Otel Kahramanmaraş Germanicia
 •  

   

  • Bizi Takip Edin:

  Otel Germanicia

  Kahramanmaraş tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, zengin kültürel dokusu, ılımlı iklimi ve son yıllarda tekstil üssü olma yolunda gelişen sanayisi ile yıldızı parlamakta olan bir kenttir. Gelişen ve büyüyen şehrimize gelen misafirlerimize rahat, ferah ve keyif alabilecekleri konaklama alanı yapma isteğimiz şirketimiz için bir süredir planda olan bir projeydi. Bu projede şirketimizin öncelikli amacı misafirlerimizi sıkmayan, kendilerini evlerinde hissettiren, keyif alabilecekleri bir mekan yaratmaktı. Bu mekan yaratılırken geçmişten geleceğe bir köprü olma arzusu içinde olmamız, şehrin tanıtımına da katkıda bulunmak istememiz nedeniyle, antik maraş’ın kazı çalışmaları süren antik kenti germanıcıa’ nın adını otelimize vermeyi uygun gördük. Roma villarının kaliteli taban mozaikleri ile gelecekte adını çok duyacağınızı düşündüğümüz antik germanıcıa kenti tek tanrılı dine geçişten sonra roma döneminde tanrı figürlerinden çok gündelik hayatın fotoğrafları gibi düşünübileceğiniz mozaik desenleri bakımından zengindir. Ve mozaik kalitesi bakımından da bir zirve olduğu söylenebilir. ***otel germanıcıa konum itibariyle kazısı süren antik kente en yakın yerleşkede yer almaktadıır.
  Üç yıldızlı otelimiz yedisi suit, biri engelli odası olarak düzenlenmiş toplam 63 oda ve 126 yatak kapasitesine sahiptir. Otelimizde kiralık ofis, 60 kişilik toplantı salonu, 100 kişi kapasiteli kahvaltı salonu/restorantımız ve kahvaltı salonunda gruplara özel servis yapabileceğimiz 30 kişilik ek bölüm bulunmaktadır. Lobimizde ücretsiz çay servisi, ücretsiz otopark, odalarımızda ise wireless internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, her oda için bağımsız klima, 82 ekran led smart tv, telefon ve minibar hizmetlerini standart olarak sunmaktayız. Geniş/ferah odalarımız ve lobimiz; keyifli zaman geçirmeniz ve kendinizi evinizde hissetmeniz için sizlere hazırlanmıştır şehrin sıkışık binalarından ve gürültüsünden uzak ancak merkeze 3 dk lık yürüyüş mesafesindeki otelimizde misafirlerimizi memnun etmekten keyif alacağız.

   

 • Odalarımız

  Odalarımız
  Yedisi suit, biri engelli odası olarak düzenlenmiş toplam 63 oda ve 126 yatak kapasitesine sahiptir. Wireless internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, her oda için bağımsız klima, 82 ekran led smart tv, telefon ve minibar hizmetlerini standart olarak sunmaktayız.

  Salonlar ve Toplantı
  Otelimizde kiralık ofis, 60 kişilik toplantı salonu, 100 kişi kapasiteli kahvaltı salonu/restorantımız ve kahvaltı salonunda gruplara özel servis yapabileceğimiz 30 kişilik ek bölüm bulunmaktadır.

  Lobi
  Geniş/ferah odalarımız ve lobimiz; keyifli zaman geçirmeniz ve kendinizi evinizde hissetmeniz için sizlere hazırlanmıştır Lobimizde ücretsiz çay/kahve servisi, ücretsiz otopark hizmeti sunmaktayız.

  Dinlenme
  Şehrin sıkışık binalarından ve gürültüsünden uzak ancak merkeze 3 dk lık yürüyüş mesafesindeki otelimizde misafirlerimizi memnun etmekten keyif alacağız.
 • Otelimizden Kareler

 • Bize Yazın

  Başarıyla Gönderildi
  Yakında...
  İsminiz:
  Email:
  Telefon:
  Mesajınız:

  Harita Üzerinde Yerimiz

  Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı No:137, 46100 Maras, Kahramanmaraş, Turkey
  Telefon: +90 344 231 03 03 - 04 ; Fax : +90 344 231 00 00
  E-mail: info@germanicia.com